Operativní leasing

Premiový leasing bez starostí

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem především značky Volkswagen, tzn. výhodný operativní leasing. Jsme specialisté na modely Passat a Passat kombi. Pokud však požadujete vozidlo Škoda, Audi, Seat, Kia nebo Opel, není problém. Zajistíme Vám výhodnou měsíční splátku na vámi požadované vozidlo jakékoli značky.Výhody operativního leasingu

Nabízíme Vám individuální přístup ke každému z Vás. Poradíme, jaké vozidlo vychází výhodně na operativní leasing a následně oznámíme aktuální cenovou nabídku a vše, co budete potřebovat ke schválení smlouvy o Operativním leasingu. Výhodné měsíční splátky jsou pro nás samozřejmé. V cenových nabídkách je vždy zahrnuto financování vozidla, včetně povinného i havarijního pojištění, silniční daň i poplatky za rádio. Standardně je v splátce zahrnuta i pravidelná servisní údržba, pokud klient nepožaduje jinak. Všechna vozidla jsou zcela nová od českých autorizovaných prodejců a dealerů.

Výhodou operativního leasingu je, že nebudete mít žádné starosti s prodejem ojetého vozu.Nulová akontace

Aby byly Vaše počáteční náklady na pořízení nového vozidla na operativní leasing co nejnižší, nabízíme nulovou akontaci. Nevyžadujeme při převzetí vozidla žádné startovací poplatky a jiné platby. Smluvní vztah je vždy uzavírán mezi klienty a leasingovou společností, např. ŠkoFIN s.r.o., ALD Automotive s.r.o., případně jiné.

Dopřejte si komfort a starosti s vozidlem nechte na nás.

Pořiďte si výhodný operák!1

Výběr auta

Specializujeme se na vozidla Volkswagen. Máme vozy skladové, ale i oblíbené vzorové konfigurace na objednání. V případě, že požadujete jinou značku vozidla, neváhejte nám zaslat Vaši specifikaci.

2

Doručení vozidla

V případě, že jste si vybrali jeden z našich skladových vozů, dělí vás jen pár dní od toho, abychom vám mohli dané vozidlo odevzdat. V případě objednání vámi specifikovaného vozidla je průměrná čekací lhůta 2-3 měsíce podle konkrétního modelu a značky (termín je vždy upřesněn).

3

Nové zážitky

Váš nový vůz je přihlášen na SPZ a už nic nestojí v cestě, abyste vyrazili vstříc novému dobrodružství. Přejeme bezpečnou cestu novým autem a super zážitky. Váš výhodný operák!

Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.